کد خبر:70880 تاریخ انتشار : 1396/1/31-0:45:40
فرمانده سپاه کربلا مازندران:
انقلاب اسلامی یک حرکت دائمی است / سپاه و بسیج در تحولات پیش رونده و پیش برنده باشد
فرمانده سپاه کربلا مازندران در جمع مسئولین دفاتر و بسیج دانشجویی 100 دانشگاه مهم مازندران در مرکز امامت سپاه کربلا گفت: انقلاب اسلامی به معنای حرکت دائمی است و سپاه و بسیج باید درتطورات و تحولات دائماً پیش رونده و پیش برنده باشد.
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/70880

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛ سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در جمع مسئولین دفاتر و بسیج دانشجویی 100 دانشگاه مهم مازندران در مرکز امامت سپاه کربلا ضمن گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای مدافع حرم مازندران در خصوص کمرنگ شدن تفکر انقلابی هشدار داد و  گفت: انقلاب اسلامی به معنای حرکت دائمی است و سپاه و بسیج  باید درتطورات و تحولات دائماً پیش رونده و پیش برنده باشد.

 بابایی بر حفظ روحیه انقلابی گری دانشجویان که مورد تاکید مقام معظّم رهبری است اشاره و در خصوص دیدگاه لیبرالی گفت: دیدگاه لیبرالی،تفکری است که در مقابل دین ایجاد شده است.

وی درباره روحیه انقلابی خاطرنشان ساخت: روحیه انقلابی در نگاه اسلام ناب محمدی(ص) و در سیره ی ائمه ی اطهار قابل مشاهده است.


وی خاطرنشان ساخت: روحیه انقلابی یعنی اینکه بسیج دانشجویی هیچ گاه به وضع عادی راضی نباشد و در دانشگاه ها اثرگذار باشد.

وی با اشاره به روحیه انقلابی شهید همدانی افزود: حفظ و ادامه انقلاب فقط با روحیه انقلابی امکان پذیر است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه برای حفظ انقلاب باید تفکر،روحیه و عمل انقلابی را در خود نهادینه کنیم افزود: تفکر انقلابی ،ایمان و عملی صالحی است که انسان را نجات می دهد.

وی تصریح کرد: جهاد اقتصادی در اردوی جهادی مصداق عمل انقلابی است.

بابایی در خصوص ویژگی های انقلابی گری خاطرنشان ساخت: پایبندی به ارزش های مبنایی و اساسی اسلام، همت بلند،امیدواری، پایبندی به استقلال،حساسیت در برابر دشمن و تقوای سیاسی از ویژگی های انقلابی گری است.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: