کد خبر:84438 تاریخ انتشار : 1396/7/16-11:8:33
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی؛
برجام نتیجه نفوذ بوده یا آغاز نفوذ؟/رئیس جمهور و وزیر امورخارجه پاسخگوی ملت باشند
برجام نتیجه نفوذ بوده یا آغاز نفوذ؟ اینهمه افراد دوتابعیتی ودارای گرین کارت که خود یا خانوادشان تابع کشورهای دیگرهستند چرا باید در پست های کلیدی دولتی و غیر دولتی گمارده شوند تا به این روز دچار شویم؟
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/84438
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی درپی نفوذوجاسوسی مهره های خارجی درتیم هسته ای کشورمان صادر شد که به شرح زیر می باشد:
 
🔴 مرداد سال گذشته بود که رسانه ها از دستگیری یکی از  اعضای ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای به اتهام جاسوسی خبر دادند؛ این خبر چندی بعد یعنی در تاریخ هفتم شهریور سال 95 از سوی آقای اژه ای معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه تایید شد.
 
🔴 در نهایت در این چند روز رسماً اعلام شد که اتهام امنیتی و جاسوسی (درّی اصفهانی) یکی از اعضای ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای در دادگاه اثبات شده و حکم محکومیت وی نیز صادر شده است. البته این خبر مهیب یکبار دیگر هم اتفاق افتاده بود. چندسال قبل نیز (حسین موسویان) معاون و سخنگوی تیم مذاکرات هسته ای آقای حسن روحانی در دولت اصلاحات به جرم امنیتی در دادگاه محکوم شد.
 
🔴 کریمی قدوسی رئیس هیئت تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسولان و مدیران ارشد،در طی ماه های گذشته در موضوع نفوذ و جاسوس در تیم مذاکره کننده هسته ای درمصاحبه هایی اعلام داشته:با توجه به مدارک امنیتی،اطلاعاتی وقضایی 4 جاسوس در سطح اعضای ارشد تیم هسته ای شناسایی شدند که 3 نفر آنها درحالی که برایشان حکم هم صادر شده اما متاسفانه از ایران فرار کرده اند و درّی اصفهانی درحالی که قصد فرار داشته دستگیر شده است.
 
وی مشاور رئیس کل بانک مرکزی، آقای سیف بوده است وبه دعوت آقای نهاوندیان به تیم مذاکره کننده دعوت می شوند و ماموریت رفع تحریم های بانکی را به عهده داشته، یعنی همان بخشی که امروز در آن به مشکل برخورده ایم! 
 
دری اصفهانی فردی است که دوتابعیتی بوده و چهار گذرنامه دارد.وی حتی در خزانه داری آمریکا هم سمت داشته و مسئول میز انگلیس در این وزارتخانه بوده است.
 
دری اصفهانی به ظاهر مسئول لغو تحریم های اقتصادی از طرف ایران بوده، ولی از طرف دیگر ماهیانه 6500پوند از انگلیسی ها حقوق می گرفته است که تحریم ها را بعد از توافق هسته ای حفظ کند.
 
🔴کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشته:این 4 جاسوس در هتلی که پشت هتل کوبورگ بوده است مستقر بوداند و برجام را از پشت پرده مدیریت می کرده اند.متن اصلی مذاکرات در همان هتل ناپیدا، بوده و آقایان ظریف،عراقچی، تخت روانچی و صالحی افرادی بودند که در ظاهر وظیفه نوشتن قرارداد را داشته اند ولی این چهار نفر بودند که وظیف اصلی و پنهان مذاکرات را داشته اند.
 
🔴سرویس های جاسوسی موساد،سیا،و ام آی سیکس در دو هتل فعالیت داشته اند و تمام حرکات تیم مذاکره کننده پیدا و پنهان را رصد و کارشناسی جاسوسی را مدیریت می کرده اند.مردم باید از دستگاه قضایی بخواهند تا اعترافات این جاسوس یعنی دری اصفهانی منتشر شود تا همه بدانند که پشت پرده برجام چه گذشته است. و آن وقت مشخص خواهد شد که اصلا مذاکراتی در کار نبود!
 
🔴کریمی قدوسی در حالی این سخنان را بیان داشته که از سوی دولت واکنش خاصی درمقابل صورت نگرفته!با شنیدن این حرف ها، باید به حال ملتی گریست که 4 سال از وقت و انرژی و سرمایه کشور و دولتشان در امید واعتماد واهی به غرب ومذاکراتی که با وجود جاسوس های چند تابعیتی و بی تدبیری و ساده انگاری امنیتی مسولان دولتی از همان ابتدا محکوم به شکست بوده، هدر رفت.
 
چگونه این خبر هولناک را هضم کنیم که در بین مسولان بلندپایه کشورمان جاسوس پیدا شده و حتی برخی از اعضای ارشد تیم هسته ای کشورمان در زمان مذاکرات، نفوذی و جاسوس دشمن بودند! با این وضع آیا خنده دار نیست که انتظار داشته باشیم که چرا بر اساس این مذاکرات تحریم ها نه تنها لغو نشد بلکه بعد برجام بیشتر هم شد؟
 
 خنده دار نیست انتظار داشته باشیم چرا ایران به همه تعهداتش عمل کرد ولی متن برجام طوری تنظیم شده که ایران حتی به نقض عهد طرف مقابل هم نمی تواند اعتراضی داشته باشد؟! این نفوذی ها از کجا می آیند؟
 
چه کسی جاسوسها را به تیم مذاکره کننده آورده؟ چرا در دو دوره ای که آقای حسن روحانی مدیریت پرونده هسته ای ایران را بر عهده داشته(از 82 تا 84 و از 92 تا امروز) حداقل دو نفر از اعضای تیم هسته ای به جرم امنیتی و درز اطلاعات محرمانه به بیگانگان دستگیر شده و به محکومیت میرسند؟! 
 
برجام نتیجه نفوذ بوده یا آغاز نفوذ؟ اینهمه افراد دوتابعیتی ودارای گرین کارت که خود یا خانوادشان تابع کشورهای دیگرهستند چرا باید در پست های کلیدی دولتی و غیر دولتی گمارده شوند تا به این روز دچار شویم؟
 
جواب مردم را چه کسی میدهد؟به تاریخ هم که نگاه میکنیم متوجه میشویم کشور همیشه بیشترین آسیب را از ناحیه کسانی خورده که آموزش دیده و دست پرورده دانشگاه ها و فرهنگ غربی هستند وهرلحظه آماده پرواز به سمت غرب هستند.
 
آقایان روحانی و ظریف در مورد این ننگ بزرگ در تیمتان به ملت پاسخ گو باشید.
🔵 بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله آملی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: