کد خبر:84110 تاریخ انتشار : 1396/7/10-7:26:13
جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس:
برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس با توجه به تقارن آغازسال تحصیلی با آغازهفته دفاع مقدس وشروع ماه محرم، اقدام به برپایی ایستگاهی با حال و هوای محرم، دفاع مقدس و یادمان شهداء کرد.
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/84110
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛مریم ولیپور جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس با بیان اینکه با همکاری بسیج دانشجویی چالوس ودانشگاه آزادچالوس، ایستگاه استقبال و ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه ایجاد شد، اظهار کرد: امسال نیز تقارن آغازسال تحصیلی با آغازهفته دفاع مقدس وشروع ماه محرم قابل توجه است.
 
ولیپور گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس باتوجه به این تقارن، اقدام به برپایی ایستگاهی با حال و هوای محرم، دفاع مقدس و یادمان شهداء کرد.
 
وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس تمام تلاش خود را جزم کرد تا به بهترین نحو پذیرای دانشجویان جدیدالورود باشد، اظهار کرد: باتوجه به تفویض ریاست دانشگاه به دکترمحمدباقرپاشا و به مناسبت تقارن سه مناسبت مهم، مسوول بسیج دانشجویی شهرستان با همراهی جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد، نشستی صمیمی در دفتر ریاست برگزار کرد. 
 
وی دیگر برنامه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس را  محکوم کردن نسل کشی مسلمانان کشورمیانماربا برگزاری کرسی آزاداندیشی مکتوب دانست و اظهار کرد: بسیج دانشجویی سکوت دربرابر ظلم را به منزله ی تایید ظلم می داند و همچنین دفاع ازمظلوم و نفی ظلم را ازآرمان های اساسی خود می داند.
 
ولیپور در ادامه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی چالوس، با خانواده معظم شهدا سردارخوش محمدی وشهید مدافع حرم حسین بواس دیدار به عمل آوردند و از آن ها قدردانی کردند.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: