کد خبر:97288 تاریخ انتشار : 1397/1/29-8:27:30
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران صورت پذیرفت
برگزاری شانزدهمین جشنواره علمی دانشجویان بسیجی استان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در این مراسم با بیان اینکه در هر زمانی که انقلاب نیاز به دفاع داشته باشد بسیج ورود پیدا می کند
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/97288
شانزدهمین جشنواره علمی دانشجویان بسیجی استان با محوریت اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  و حمایت از کالای ایرانی، توسط بسیج دانشجویی مازندران و با حضور شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران، محمدهادی موذن مسئول بسیج علمی و پژوهشی مازندران، دکتر خسروی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی سیمرغ، مدیران، مبتکران و مخترعان دانشجو، معاونان دانشگاه مازندران، دانشجویان و پژوهشگران از سراسر استان در دانشگاه مازندران برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در این مراسم با بیان اینکه در هر زمانی که انقلاب نیاز به دفاع داشته باشد بسیج ورود پیدا می کند، اظهار کرد: اقتصاد کشور نیز امروز نیاز به تقویت و دفاع دارد تا در این جنگ نابرابر اقتصادی بتوانیم ایستادگی کنیم.
شهرام نوری در ادامه گفت: یک دانشجوی بسیجی باید نقش و سنگرش را در جنگ اقتصادی بشناسد و در آن به دفاع از کشور بپردازد.
وی مطالبه گری از مسئولان را یکی از برنامه های مهم و در دستورکار جدی بسیج دانشجویی برشمرد و خاطر نشان کرد: مطالبه درست و قانونی از مسئولان به خصوص مدیران ارشد استانی در دستورکار دانشجویان بسیجی استان است و تاکنون نیز چندین نشست تخصصی در موارد مختف با مدیران استانی برگزار شده است.
نوری بسیج دانشجویی را به دنبال قدم برداشتن در راه های اصلی و نتیجه بخش دانست و تاکید کرد: برگزاری همایش های علمی و فراخوان طرح های پژوهشی از برنامه های مهم بسیج دانشجویی است که در چند سال گذشته رشد خوب و مناسبی داشته است.
وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی در نظر دارد با برگزاری برنامه های متعدد علمی دانشجویان را به ارتقای کمی و کیفی ترغیب کند، تصریح کرد: برگزاری همیاش های علمی با موضوع شعار سال یکی از این برنامه های مهم بسیج دانشجویی است تا در کنار ترویج مطالبه علمی، توجه به منویات رهبر معظم انقلاب نیز در بین دانشجویان برجسته شود.
وی در مورد طرح ها و ابتکارات علمی دانشجویان بسیجی اظهار کرد:   450 مقاله علمی، 25 کتاب ، 73 طرح پژوهشی ، 75 طرح گفتمان ساز و 26 اختراع به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره علمی دانشجویان بسیجی استان ارسال کردند که بیش از 30 طرح برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان همایش اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تقدیر به عمل آمد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
وقتی به قریب به 2 سال گذشته می نگریم آنچه به عنوان کنوانس...
مسئول بسیج دانشجویی شهید واثقی دانشگاه مازیار رویان با بی...
مسئول بسیج دانشجویی شهید فیاضی دانشگاه علامه محدث نوری با...