کد خبر:97332 تاریخ انتشار : 1397/2/2-12:1:11
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران مطرح کرد:
بسیج دانشجویی خود را متعهد به حفظ ارزش ها می داند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران به مناسبت روز جانباز به دیدار با جانباز ارتش سرهنگ خدا شناس رفت و در حاشیه این دیدار، با بیان اینکه بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خود را متعهد به حفظ ارزش ها و آرمان های هشت سال دفاع مقدس در صحن دانشگاه و دربین دانشجویان می داند
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/97332
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های  مازندران به مناسبت روز جانباز به دیدار با جانباز ارتش سرهنگ خدا شناس رفت و در حاشیه این دیدار، با بیان اینکه بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خود را متعهد به حفظ ارزش ها و آرمان های هشت سال دفاع مقدس در صحن دانشگاه و دربین دانشجویان می داند، اظهار کرد: جانبازان شهدای زنده و نشانه واقعی شهدا در جامعه هستند.
شهرام نوری با بیان اینکه دشمنان از جنگ سخت نا امید شدند و وارد جنگ نرم شدند، اظهار کرد: دشمن با ورود به دانشگاه به دنبال تحریف افکار جوانان انحراف از اهداف هستند و می خواهند دانشجویان که قشر فرهیخته جامعه هستند را از ارزش های والا دور کنند.
وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی در جهاد علمی تبیین مواضع مختلفی دارد، اظهار کرد: در صدد هستیم مواضع انقلاب اسلامی را از دانشگاه ها حفظ کنیم.
نوری امکانات دشمنان انقلاب را در انحراف افکار دانشجویان زیاد برشمرد و خاطر نشان کرد: در زمان جنگ دشمن و مواضعش مشخص بود اما در جنگ نرم مکان و موضع دشمن مشخص نیست و دفاع در این جبهه به مراتب سخت تر است.
وی با بیان اینکه دشمن با ایجاد شبهه در اذهان جوانان به دنبال یار گیری و دور نگهداشتن آنان از جبهه انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: امیدواریم بسیج دانشجویی در نشر افکار انقلابی در دانشگاه و دانشجویان بتواند به وظیفه ذاتی اش به درستی عمل کند.


نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
وقتی به قریب به 2 سال گذشته می نگریم آنچه به عنوان کنوانس...
مسئول بسیج دانشجویی شهید واثقی دانشگاه مازیار رویان با بی...
مسئول بسیج دانشجویی شهید فیاضی دانشگاه علامه محدث نوری با...