کد خبر:84137 تاریخ انتشار : 1396/7/10-9:42:41
مسئول بسیج دانشجویی مازندران:
شهدای مدافع حرم، فارغ التحصیلان دانشگاه کربلا هستند
مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه کربلا همان شهدایی هستند که در هشت سال دفاع مقدس و اکنون در دفاع از حرم درس های یاد گرفته را پس می دهند تا به دنیا بفهمانند دانشجویان مکتب حسینی در راه انقلاب خمینی جان و زندگی خود را فدا می کنند.
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/84137
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی مازندران با بیان اینکه واقعه عاشورا درس بزرگی برای همه ی جوانان مسلمان و انقلابی است، اظهار کرد:فارغ التحصیلان دانشگاه  کربلا همان شهدایی هستند که در هشت سال دفاع مقدس و اکنون در دفاع از حرم درس های یاد گرفته را پس می دهند تا به دنیا بفهمانند دانشجویان مکتب حسینی در راه انقلاب خمینی جان و زندگی خود را فدا می کنند.

وی تصریح کرد:امام حسین (ع) رئیس دانشگاه کربلا است و نام آوران عاشورا استادان این دانشگاه هستند. 

نوری با بیان اینکه هر استاد این دانشگاه درسی را به بشیّرت می آموزد، اظهار کرد: واحد های درسی این دانشگاه، ایثار، ظلم ستیزی، امر به معروف، نماز، حق طلبی و احیای دین خدا است. 


نوری در ادامه تاکید کرد: دانشجویان دانشگاه های مازندران با تاسی از استادان مکتب عاشور برای حفظ انقلابی که امتداد کربلا است وارد میدان شده و در برابر جنگ فرهنگی دشمنان اسلام قد علم کرده اند. 

مسئول بسیج دانشجویی مازندران امر به معروف و احیای نماز را مهم ترین هدف امام حسین(ع) در روز عاشورا دانست و تصریح کرد: دانشجویان مازندران به تاسی از واقعه عاشورا و همزمانی با شروع هفته دفاع مقدس، برنامه های متنوعی را در دستور کار قرار دادند تا بتوانند از فرصت موجود بهترین استفاده را برای جذب دانشجویان و روشنگری شبهه های دشمنان از دفاع مقدس ببرند.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: