کد خبر:83123 تاریخ انتشار : 1396/6/21-9:4:30
سردار محمدحسین بابایی صبح دوشنبه در مراسم اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی مازندران شهر مقدس قم
ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم.
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی مازندران، سردار محمدحسین بابایی صبح دوشنبه در مراسم اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی مازندران شهر مقدس قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت:ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم.
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/83123
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی مازندران، سردار محمدحسین بابایی صبح دوشنبه  در مراسم اختتامیه  طرح ولایت بسیج دانشجویی مازندران شهر مقدس قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس   اظهار داشت:ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم.
سردار بابایی افزود با روی کارآمدن انقلاب اسلامی تنها گفتمانی که درمقابل انقلاب تمام قد ایستاد جریان لیبرال بود .مصدق قبل انقلاب و بازرگان بعداز آن ،مصادیق جریان لیبرال بودند و مبنای تفکرات غربی لیبرالیسم است.
در میان تمام ادیان آسمانی و شبه دین‌ها، هیچ دین و مرامی همچون اسلام دستور و تأکید به علم‌اندوزی و شکافتن دانش‌ها ندارد و ائمه ما نیز در این زمینه سرآمد هستند؛ همچون باقرالعلوم، لقب امام پنجم و به‌معنای شکافنده علوم یا لقب امام رضا (ع) که عالم آل محمد در تمام زمینه‌های علوم تجربی، مهندسی و انسانی است و متخصصان با دقت در احادیث متوجه خواهند شد که شاید بسیاری از مبانی علوم ما را ائمه اطهار بیان و پایه‌گذاری کرده‌اند.

فرمانده سپاه مازندران گفت: ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم، تا افرادی از میان مردم که علاقمند به کار علمی هستند، بویژه جوانان، بتوانند استعداد خود را شکوفا سازند.

سردار بابایی با بیان اینکه حداقل کار ما  تهیه امکانات اولیه برای کار این افراد است، افزود: افرادی که صاحب ایده هستند، بنیه مالی قوی ندارند تا خود به تنهایی کار کنند؛ لذا افتخار می‌کنیم که در بسیج در سراسر کشور و از جمله مازندران مراکز رشد ولو ساده و کوچک اما بسیار غنی را در دانشگاهها فراهم کرده‌ایم و آنهایی که با این ظرفیت آشنا شدند، از آن استفاده می‌کنند و پیشرفت‌های خوبی نیز تا کنون داشته‌ایم.
فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن برای نابودی ایران اسلامی کمر بسته است، تصریح کرد: استکبار از طریق جنگ فرهنگی و سیاسی می‌خواهد به افکار جوانان کشور خدشه وارد کند.

سردار بابایی با بیان اینکه ایران اسلامی غنی از فرهنگ دشمن ستیز و فعالی به نام شیعه است، افزود: ملت ایران با تکیه بر جهاد اقتصادی برای مقابله با دشمن زبون استفاده می‌کند.

سردار بابایی با بیان اینکه بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی است، خاطرنشان کرد: اگر بسیج در مبحث علم ورود کامل پیدا کند، بخش مردم‌سالاری دینی در موضوع علم ریشه‌دار و ماندگار خواهد شد و قطعا آثار و ثمرات خوبی برای کلیت نظام اسلامی و با نگاه فراتر برای جهان اسلام و برای جامعه انسانی خواهد داشت.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: