کد خبر:84384 تاریخ انتشار : 1396/7/15-12:57:55
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آمل؛
وجود جاسوسان در تیم مذاکره کننده مطالب جالبی را روشن می کند
برجام برای رفع تحریم چه حرکت سازنده ای را سبب شده است؟ قرارداد های مالی ذکر شده برای نمونه FATF چه بلایی بر سر ایران اورده؟ این قرداد به مشورت چه کسانی صادر شده؟؟ حالا وجود جاسوسان در تیم مذاکره کننده مطالب جالبی را روشن میکند.
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/84384
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان بسیج پایگاه مهدیه دانشگاه فرهنگیان آمل بیانیه ای در رابطه با مسائل سیاسی اخیر کشور  صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 « ‏ بَشِّرِ الْمُنَافِقِينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذَاباً أَلِيماً ‏»[نساء/138]
 
"به منافقان مژده بده که عذاب سختی در پیش دارند."
 
🔶 آنچه از بدو تاریخ اسلام تا کنون وجود داشته و سبب مصیبت های وارده بر بدنه اسلام بوده است نه دشمن خارجی بلکه سهل انگاری های داخلی و پشت کردن به دستورات ولی امر بوده است.
 
🔶 نفاق در میان مردمی ریشه میگیرد که به نصایح ولی امر و پدر دلسوز امت بی توجه باشند. کما اینکه در زمان امیر المومنین و فرزند غریبشان امام مجتبی نیروی نفوذی معاویه با تکیه بر جهل مردم و عدم معرفتشان نسبت به امام درمیان ایشان نفوذ کردند.
 
 وقتی علی (ع) به معاویه اعتماد نداشت و به حکمیت خوش بین نبود او را وادار به آن نمودند و چون اوضاع نابسمان شد آن را بر گردن علی ع خواندند.
 
🔶 باشد که ما مردمی باشیم که از تاریخ درس عبرت بگیریم و به واقع ما کوفیان زمانه خود نباشیم که در غیر اینصورت وای بر ما.
 
🔶 وجود جاسوس در میان مسئولان کشور ایران از همان آغاز انقلاب بوده است از رییس جمهور کشور تا کشمیری معروف که پشت سرش نماز میخواندند پس عجیب نیست که حالا ببینیم در بدنه تیم مذاکرات هم جاسوس بوده . اما چرایی آن را باید جست . شرایط مساعد ایجاد نفوذ باید برطرف شود.
 
🔶 چند وقت است که رهبری دم از نفوذ زدند؟؟
 
مسئولین مملکتی در پی هشدار های ولی فقیه دلسوزمان چه حرکت سازنده ای انجام دادند؟؟
 
چه کسانی این افراد را به این مذاکرات حساس دعوت کردند و در پی افشای حقایق جز ماستمالی چه کرده اند؟؟
 
سوال اینجاست؟
 
برجام برای رفع تحریم چه حرکت سازنده ای را سبب شده است؟ قرارداد های مالی ذکر شده برای نمونه FATF چه بلایی بر سر ایران اورده؟ این قرداد به مشورت چه کسانی صادر شده؟؟ حالا وجود جاسوسان در تیم مذاکره کننده مطالب جالبی را روشن میکند.
 
وقتش نرسیده که به جای پناه بر کشور های غربی و آمریکایی به آغوش ملت بازگردیم؟
 
وقتش نرسیده در صنعت و اقتصاد بر بازوان ملت غیور ایران تکیه زنیم؟
 
یعنی هنوز هم در ننگین بودن برجام که به مشورت جاسوسان نوشته شده شکی هست؟
 
🔶 عدم معرفت و اعتماد به رهنمود های ولی امر نتیجه ای جز شکست های پی در پی ندارد و آمریکا به ذات آمریکا هرگز نمیتواند با ایران اسلامی دوست باشد تا فریاد هیهات من الذله از حنجره ی مردم ما شنیده میشود.
 
🔶 آنچه اسلام را زنده نگه داشته عاشوراست و  عاشورا یعنی غیرت آزادگی و زیربار ظلم نرفتن و پرچم حق را بر افراشتن.
 
در مکتب حسین (ع )انقدر پای ارمان ها میمانیم که اب هم برای خوردن نداشته باشیم .خاک بر سر  ابی که خوردنش با ذلت میسر است و دنیایی ک باید زانو زده در آن زنده بود. 
 
✅ «بِسْمِ اللّه ِ الرَّحْمنِ الرَّحیم امّا بَعد: فَکانَّ الدُّنیا لَمْ تَکُنْ وَ کانَّ الْآخِرَةَ لَمْ تَزَلْ وَ السَّلام؛ به نام خدای بخشنده مهربان، امّا بعد، پس گویا دنیایی نبوده و گویا آخرت همیشه بوده است».
حسین بن علی (ع)


❇️  بسیج دانشجویی
 پایگاه مهدیه دانشگاه فرهنگیان  ❇️

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: