کد خبر:82118 تاریخ انتشار : 1396/6/8-8:12:55
یادداشت
چه کسی به تاجزاده صلاحیت اظهار نظر داده است؟
نظر شما در مورد کسی که در یک انتخابات تقلب می کند و تقلبش اثبات هم می شود و به خاطر این جرم به انفصال از کار دولتی محکوم می شود، چیست؟
لینک کوتاه http://bdm.bso.ir/id/82118
 چه کسی به تاجزاده صلاحیت اظهار نظر داده است؟

نظر شما در مورد کسی که در یک انتخابات تقلب می کند و تقلبش اثبات هم می شود و به خاطر این جرم به انفصال از کار دولتی محکوم می شود، چیست؟
این تقلب در انتخابات مجلس ششم در زمانی که تاجزاده معاون وزارت کشور دولت خاتمی بود، برای جلوگیری از ورود هاشمی رفسنجانی به مجلس رخ داد.در آن انتخابات هاشمی رفسنجانی نفر بیست و نهم شد که پس از شمارش مجدد آرا و کسب رتبه بیستم خود ایشان به خاطر کسب نتیجه ضعیف از حضور در مجلس انصراف دادند.
باورش سخت است که در دولت خاتمی روزگاری تقلب شد تا هاشمی رفسنجانی به مجلس راه پیدا نکند اما بعدها همان قماش و دسته شدند رفقا و اطرافیان هاشمی رفسنجانی، اما باورناپذیرتر آن است که همان فرد متقلب که از این کار خود اظهار پشیمانی هم نکرده به خود اجازه اظهار نظر در موضوعات سیاسی می دهد!
این روزها که اظهارنظر تاجزاده در رابطه با تلاش دلواپسان برای تبدیل ایران به کره شمالی و دستیابی به بمب اتمی، مورد غفلت دستگاه های امنیتی و قضایی قرار گرفته است که چطور یک فرد می تواند نظام اسلامی را با این آسودگی خیال به تلاش برای ساخت بمب اتم متهم کند و زمینه ساز بهانه تراشی برای تحریم های جدید شود، لازم است چند سوال از آقای متقلب، جناب تاجزاده، مطرح شود:
١- در توافق فضاحت بار برجام که پس از نقض های مکرر توسط دولت های مختلف امریکا، داد مشاور تبلیغاتی روحانی هم درآمد و اخیرا امضای آن را "خریت" نام نهاد، چه عایدی برای ایران وجود داشته که بتواند ایران را به ژاپن تبدیل کند و رفاه به ارمغان آورد؟ آیا ایران بیشتر از آنکه به ژاپن اسلامی(به قول ایشان!) تبدیل شود به سمت تبدیل به کشورهای عربی که وارد کننده صرف محصولات اروپایی و امریکایی هستند و به جای اقتصاد و صنعت پویا دارای اقتصاد نفت محور و خام فروش می باشند، میل نکرده است؟
٢- ساخت و به کار بردن مداوم القاب برای مخالفان و منتقدان گفتمانی، آیا جز از ضعف و بی اخلاقی و ناتوانی استدلال ناشی نمی شود؟ آیا می پسندید که مخالفان گفتمان شکست خوردتان، شما را دلباخته گان خطاب کنند؟ آیا دلواپس مردم خود بودن بِه از دلباخته دشمن مردم خود بودن نیست؟
٣- از آزادی گفتید، خوب است مرور کنید که شما و همفکرانتان از آزادی فقط تصور عریانی دارید، چرا که کارنامه دولت های مورد حمایتتان با سابقه مفتضح ستاره کردن دانشجویان، بیرون کردن دانشجویان منتقد دولت از مراسمات رئیس جمهور و راه ندادن رئیس صدا و سیما برخلاف قانون در جلسات هیئت دولت به علت اظهار نظر یک فرد خلاف نظر رئیس جمهور در تلویزیون، در دولت خاتمی و ١٠٢ بار شکایت از رسانه ها، ده ها فحش و توهین به منتقدان، کاهش یارانه مطبوعاتی روزنامه های منتقد در دولت یازدهم، نشان می دهد آزادی بیان و تفکر لق لقه زبان شماست و فقط برای همفکران خودتان آن را می پسندید.به تازگی نیز آموخته اید هر مخالف گفتمان خود را با پیاده نظام توئیتری و اینستاگرامی به باد فحش و ناسزا بگیرید!
۴- رفاه مردم با گفتمان تولید و مصرف کالای ایرانی و برقراری عدالت اجتماعی در توزیع ثروت و دوری از رویه هایی همچون آقازادگی و ژن خوب به دست می آید و نه تنها با گفتمان وابستگی و وادادگی شما تامین نمی شود بلکه گفتمان مصرف محور و اشرافی شما که علاوه بر ریخت و پاش و فساد و لابی، همواره برای فرزندان صاحب منصبان امتیاز ویژه و حق آب و گل قائل بوده، خود قاتل رفاه مردم است.
در پایان لازم است این آقای متقلب را به کارت دعوت عروسی خود که آنگونه به عکس بنیانگذار انقلاب منقش کرده بود و عبارات آن که متفاوت از رویه نون به نرخ روز خوری امروز ایشان است، ارجاع داد.به آن امید که این جناب و دیگر رفقای کاسب تحریم ایشان که در مجلس ششم نیز سابقه تلاش برای زمینه سازی تحریم ایران داشته اند، کمی به گذشته و حال خود بیاندیشند و تفاوت ها و تناقض ها را دریابند!
مرتضی امین پور دانشچوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: