آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس با بیان اینکه نهاد انقلابی دانشگاه از بدو تأسیس تاکنون در راه پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی همواره پرتلاش و در صحنه مبارزه حاضر بوده است، اظهار کرد: از جمله مواردی که دانشجویان سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند استکبارستیزی و مبارزه با زورگویی و زیاده طلبی آمریکا است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه نزدیک به ۴۰ هزار دانشجو عضو بسیج دانشجویی هستند، هدف بسیج دانشجویی از برنامه های اجرا شده تربیت نیروی همطراز انقلاب بیان کرد.
مراسم روز قشر بسیج دانشجویی با حضور مسئولین لشکری و کشوری و خانواده شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه بسیج دانشجویی مازندران به کمک مردم زلزله زده ایلام و کرمانشاه می رود، اظهار کرد: با توجه به نیازمندی مردم زلزله در اقلام بهداشتی و خوراکی، در تلاشیم بتوانیم این لوازم را تهیه و هرچه سریعتر به دست مردم زلزله زده برسانیم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از اعلام آمادگی ده گروه جهادی برای اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد و اظهار کرد: بیش از 150 نفر از دانشجویان جهادی دانشگاه های مازندران برای حضور در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرده اند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|