آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی مازندران:اظهارات خصمانه ی رئیس جمهور آمریکا در شب گذشته را می توان آخرین میخ بر تابوت راهبرد" سیاست برد-برد با دشمن" دانست همان راهبردی که ناکارآمدی و زیان بار بودن آن بارها و بارها از زبان رهبری فرزانه ی انقلاب و منتقدین دلسوز بیان شده بود.
‍ 🔹️اکنون دلتان اگر بحال صنعت هسته ای و تحریم های برنداشته شده ای که آن همه عقب گرد و تعطیلی صنعت هسته ای را رقم زد وخون شهدای هسته ای مان را نادیده گماشت اگر نمی سوزد ، لاقل فکری به حال امنیت ملی کشور کنید
مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه کربلا همان شهدایی هستند که در هشت سال دفاع مقدس و اکنون در دفاع از حرم درس های یاد گرفته را پس می دهند تا به دنیا بفهمانند دانشجویان مکتب حسینی در راه انقلاب خمینی جان و زندگی خود را فدا می کنند.
در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود اعضای پایگاه با گل و شیرینی به استقبال دانشجویان رفتند و آن ها را در کار ثبت نام راهنمایی کردند.
نشست تخصصی و استانی مسئولین فرهنگی و قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان مازندران امروز سه شنبه 28 شهریور در دانشگاه خزر محمودآباد برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی بابل گفت:فعالیت جهادی بسیج دانشجویی بابل در قالب بیمارستان صحرایی در بخش اعزام تیم پزشکی و پرستاری و درمانی به 16 روستای محروم منطقه بابلکنار جهت معاینه بیماران، تجوز دارو ،تحویل داروی رایگان،تست قند خون ، تست فشار خون و مشاوره پزشکی و درمانی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی مازندران، سردار محمدحسین بابایی صبح دوشنبه در مراسم اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی مازندران شهر مقدس قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت:ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم.
گزارش تصویری اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی شهرستان بابلسر در سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر با بیان اینکه طرح ولایت موجب تقویت تفکر و اعتقاد انقلابی دانشجویان بسیجی شده است، اظهار کرد: مباحث مطرح شده موجب شده تا دانشجویان با آخرین روش های جذب و تثبیت نیروها آشنا شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل خروجی طرح ولایت را خوب دانست و تصریح کرد: هدف از این دوره تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|