آرشیو یادداشت
با وقایع اخیر افکار عمومی آمریکا و جهان بسیار نگران توهمات کشنده و تکراری سرانشان هستند! ضمن اینکه در فرانسه و انگلستان نیز رد پای ماری جوانا دیده شده
انقلاب که به پیروزی رسید ندای حکومت جهانی مستضعفان کل دنیا را فرا گرفت. از همان ابتدا مسئولینی نیز سرکار آمدند همچون شهیدان رجایی و باهنر که ساده زیستی نه فقط در شعار بلکه در تک تک آجرهای خانه شان نیز مشاهده می شد
تعصبی که تحمل بازخواست شدن را ندارد تعصبی که قانون را نمیشناسد و خود را فرای قانون میداند
اگر نبودند ، جوانان انقلابی و بسیجیان جان بر کف این مرز وبوم ، امروز امنیت ملی ما دستمایه شرارت و جنایاتی به مراتب ناباورانه تر از داعشی های خارجی از سوی دواعش داخلی میشد.
🇮🇷دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است، به همان معنایی که خود امام و اسلام برای ما ترسیم کرده‌اند
دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر بوده که توانست حکومتی الهی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند.
هرچه باشد قهرمانی و شجاعت نیست! می گویند تنها ده دقیقه بیشتر طول نکشید. بر روی صندوق پست رفته، شال خود را از سر برداشته و بر چوب گرفته، در انظار عمومی آویزان کرده است.
حماسه‌اي كه مردم آمل در بهمن ۱۳۶۰ در مقابل حركت ضدانقلاب آفريدند، چنان ضربه‌ي كوبنده‌اي بر پيكر اتحاديه‌ي كمونيست‌ها وارد آورد كه آن را متلاشي ساخت و اين شهر را به عنوان شهر هزار سنگر در تاريخ انقلاب اسلامی جاودانه ساخت.
دلسوزی، تلاش و کوشش بی نظیر حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و دانش و درک دانشجویان، حقیقتاً قابل ستایش است.
پس از ناکامی نظام سلطه و استکبار در شکست انقلاب و نظام اسلامی از طریق ساختن پروژه‌های آشوب آفرینی و حرکت‌های تجزیه طلبانه، کودتا، جنگ تحمیلی و دخالت مستقیم در دهه اول انقلاب اسلامی، تمرکز آنان بر راهبرد «تغییر از درون» از طریق فشار و تحریم اقتصادی و دامن زدن به چالش‌های داخلی با تکیه بر عناصر و عوامل وابسته در داخل از دهه دوم انقلاب رقم خورد.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|
آخرین اخبار
وقتی به قریب به 2 سال گذشته می نگریم آنچه به عنوان کنوانس...
مسئول بسیج دانشجویی شهید واثقی دانشگاه مازیار رویان با بی...
مسئول بسیج دانشجویی شهید فیاضی دانشگاه علامه محدث نوری با...