آرشیو یادداشت
ایمان حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علامه حسن زاده آملی: تدبیر رهبری، آمریکا و متحدانش را در ایران و جهان رو سیاه کرد.
محمد رضا عباسی مسئول سیاسی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد بابل :همه می دانند گروهک های تروریستی منطقه خاورمیانه از جمله داعش توسط آمریکا و نوکران بی جیره و مواجه آن از جمله عربستان وهابی ساخته و حمایت میشود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کشاورزی سلمانشهر:مطیع رهبری هستیم وهرلحظه آماده جانفشانی ودفاع ازکیان وموجودیت جمهوری اسلامی ایران.
مالک اشتر های سپاه بودند که تو طئه های آمریکا و اسرائیل را در سال ۸۸ خنثی و در نطفه خفه کردند.
کشورم اینقدر توانایی و قدرت داره که هر نقشه ای رو نقش بر آب کنه....
آیا اروپا امریکا را رها می کند؟ دولت مردان ما نباید دچار اشتباه محاسباتی جدید شوند و مانند انچه در گذشته میان ترامپ و اوبامابا تفاوت دیدگاه غلطی را می پنداشتند هم اکنون میان اروپا و امریکا تفاوت قائل شوند.
تنها نکته مثبت این آقا(ترامپ) این است که اهل نقش بازی کردن نیست و چهره واقعی سیاست کثیف لیبرال آمریکا را نشان داد.
چه دست هایی پشت پرده است که در قضیه برجام که صحبت از منافع ملی کشور و صنعت هسته ای مطرح است کسانی در مذاکره ورود و نفوذ می کنند تا به راحتی اطلاعات محرمانه کشور به دست طرف مقابل بیفتد...
‍ 🔹️اکنون دلتان اگر بحال صنعت هسته ای و تحریم های برنداشته شده ای که آن همه عقب گرد و تعطیلی صنعت هسته ای را رقم زد وخون شهدای هسته ای مان را نادیده گماشت اگر نمی سوزد ، لاقل فکری به حال امنیت ملی کشور کنید
نظر شما در مورد کسی که در یک انتخابات تقلب می کند و تقلبش اثبات هم می شود و به خاطر این جرم به انفصال از کار دولتی محکوم می شود، چیست؟
|< < 1 2 3 4 5 > >|