آرشیو یادداشت
تعصبی که تحمل بازخواست شدن را ندارد تعصبی که قانون را نمیشناسد و خود را فرای قانون میداند
اگر نبودند ، جوانان انقلابی و بسیجیان جان بر کف این مرز وبوم ، امروز امنیت ملی ما دستمایه شرارت و جنایاتی به مراتب ناباورانه تر از داعشی های خارجی از سوی دواعش داخلی میشد.
🇮🇷دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است، به همان معنایی که خود امام و اسلام برای ما ترسیم کرده‌اند
دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر بوده که توانست حکومتی الهی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند.
هرچه باشد قهرمانی و شجاعت نیست! می گویند تنها ده دقیقه بیشتر طول نکشید. بر روی صندوق پست رفته، شال خود را از سر برداشته و بر چوب گرفته، در انظار عمومی آویزان کرده است.
حماسه‌اي كه مردم آمل در بهمن ۱۳۶۰ در مقابل حركت ضدانقلاب آفريدند، چنان ضربه‌ي كوبنده‌اي بر پيكر اتحاديه‌ي كمونيست‌ها وارد آورد كه آن را متلاشي ساخت و اين شهر را به عنوان شهر هزار سنگر در تاريخ انقلاب اسلامی جاودانه ساخت.
دلسوزی، تلاش و کوشش بی نظیر حضرتعالی در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و دانش و درک دانشجویان، حقیقتاً قابل ستایش است.
پس از ناکامی نظام سلطه و استکبار در شکست انقلاب و نظام اسلامی از طریق ساختن پروژه‌های آشوب آفرینی و حرکت‌های تجزیه طلبانه، کودتا، جنگ تحمیلی و دخالت مستقیم در دهه اول انقلاب اسلامی، تمرکز آنان بر راهبرد «تغییر از درون» از طریق فشار و تحریم اقتصادی و دامن زدن به چالش‌های داخلی با تکیه بر عناصر و عوامل وابسته در داخل از دهه دوم انقلاب رقم خورد.
از اینکه در کنف الطاف خاصه‌ی الهی چند سال متوالی را در کسوت خدمت به انقلاب و جامعه اسلامی به انجام وظیفه‌ی ثمر بخش و موثر پرداخته‌اید صمیمانه تشکر میگردد
در حالی که در آستانه حماسه ی 9 دی وزارت ارشاد در حال تصمیم گیری درباره فیلمی است که تماما به دنبال تطهیر فتنه گران است و پس از حضور در جشنواره فجر 32 به دلیل موضوع سیاسی آن مجوز اکران نیافته است
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|