کد خبر: 59338 تاریخ انتشار : 1396/7/18-11:52:10

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل؛
از برجام 20دقیقه ای تا جاسوسی!!!
از برجام 20دقیقه ای تا جاسوسی!!! ناآگاهانه؟ باید گفت نا آگاهانه مگر چنین چیزی ممکن است؟؟؟ نمیدانم ولی بهتر است بگوییم از پیش طراحی شده!!! کسی چه میداند،خوب بگذریم از این مسائل اما سوال اینجاست واقعا تا کی وچه مدت می توان از این جور مسائل گذشت؟
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛ بسیج دانشجویی حوزه خاتم الانبیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در خصوص برجام وجاسوس عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر می باشد:                                          
 
 از برجام 20دقیقه ای تا جاسوسی!!! ناآگاهانه؟ باید گفت نا آگاهانه مگر چنین چیزی ممکن است؟؟؟ نمیدانم ولی بهتر است بگوییم از پیش طراحی شده!!! کسی چه میداند،خوب بگذریم از این مسائل اما سوال اینجاست واقعا تا کی وچه مدت می توان از این جور مسائل گذشت؟
 
 به نظر شما چند سال باید از این قضایا بگذرد تا فراموش شود؟چند سال یا چند قرن؛؟اما این واقعا مزحک و خنده دار نیست آیا تاریخ می تواند آن را فراموش کند وبه گور بسپارد ؟ آیا تا به حال تاریخ توانست ماجرای قطعنامه 598 ونوشاندن جام زهر به امام عزیز را که یک عده به اصطلاح دلسوز که آن را مایه افتخار و سربلندی و عزت خود و طرفداران خود می دانند فراموش کند و به گور بسپارد ؟
 
 آیا تاریخ توانست ماجرای فتنه سال 78و88 را در آن به ساحت مقدس اباعبدالله (ع)ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی حرمتی وهتک حرمت شده است را فراموش کند آیا واقعا برجام و مسائل بعد از آن فراموش شدنی است؟؟؟ 
 
مردم عزیز شما می توانید این همه مشکلات را که در قبال برجام به وجود آمده و وارد شده فراموش کنید واقعا فراموش شدنی هست که درتیم مذاکره کننده هسته ای کشور افرادی باشند که جاسوس از آب در بیایند و حساس ترین ومحرمانه ترین مسائل کشور را که برای آن چند دانشمند و خون پاک ریخته شده را به بیرون از کشور بدهند و کسی هم از مسئولان مربوطه خم به ابرو نیاورند؟ 
 
بهتر است از برجام حرفی نزنیم دلواپسی شما فاحش است. چه طوره از بعد از برجام و دستاوردهای بی نظیر آن،خدا نکند انتقاد نه!!! یک تشکر و قدردانی ویژه بکنیم از تیم مذاکره کننده ودولت محترم به خاطر تحریم های بیشتر ، از گستاخی و توهین های بیشتر رئیس جمهور آمریکا،از تهدید های بیشتر ،از نقض فاحش و آشکار جسم وروح برجام هم که بماند؛ می دانید چرا؟؟؟ 
 
چون به شما می گویند تصمیم نظام و رهبری بود و با رهبری هماهنگ ومشورت شده بود؛ واقعا نمیدانم چه طور باید از جاسوسی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای از مسئولان محترم قدردانی کنیم.
 
نکته مهم اینه که ابراز ارادت دستگاه های رسانه ای استکبار جهانی به قوه قضائیه و مسئولین مربوطه در این باب با رسیدگی پرونده جاسوسی تیم مذاکره کننده بی ربط نیست اما از این رو این مسئله پیداست که کوچکترین حساسیتی از طرف مسئولین مذاکره کننده ودولت نسبت به عزت ملی و منافع ملی وجود نداشت و ندارد وگرنه این نکته را حاصل رسوایی و بی آبرویی کشور ونظام اسلامی نمی کرد. 
 
درتاریخ اسلام مشکلات وارد آمده بر بدنه و پیکره اسلام هیچ گاه وجود دشمنان خارجی نبوده و نیست بلکه وجود آدم های ساده اندیشی است که در داخل کشور وجودداشته ودارد و به دستورات امام خودشان پشت می کردند ، منافق به مردم وجامعه ای دل خوش است که از دستورات و هدایت های امام و ولی امر خود بی اهمیت باشد و سرپیچی کند.
 
از بدو شروع مذاکره و حتی قبل از آن رهبری فرمودند:مواظب نفوذ دشمنان باشید و به دشمن اعتماد نکنید وقتی خرش از پل گذشت می رود و به ریش من وشما می خندد؛دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای در پی این هشدار مقام معظم رهبری چه کار کردند ؟ 
 
اون کسانی که این افراد را به مذاکرات فرا خواندند واقعا چه نیتی داشتند و حالا که این قضیه افشا شده جز انکار و بهانه های واهی و تو خالی چه کاری از دستشان بر می آید ؟
 
 این قرار داد های ننگین مالی مثل(FATF) آیا واقعا به مشورت آدم های دلسوز بوده که این همه بلا سر ملت آورده است؟یا نه به مشورت همین جاسوسان دستگیر شده تیم مذاکره کننده بوده ؟ 
 
حالا با روشن شدن این قضایا و وجود جاسوس در تیم مذاکره کننده آیا دولت باز هم می تواند از برجام و دستاوردهای بی نظیر آن سخن بگوید؟ 
 
یعنی هنوز هم در ننگین وسنگین بودن برجام و ضربه و آسیب وارده آن به مملکت که توسط همین جاسوسان برنامه شده شک و تردید دارید ؟ 
 
وکلام آخر این که آمریکا و رئیس جمهور آن به فرموده امام عزیز همیشه منفورترین افراد نزد ملت ما هستند و تا فریاد هیهات من الذله حسین بن علی (ع) از حنجره ی مردم ما شنیده می شود دشمن نمی تواند به نفوذ در این ملت واین جامعه خوشبین و راضی باشد.
 
 درمکتب حسین(ع) تا آخرین قطره خون پای آرمان های خود انقلابی و عاشورایی باقی خواهیم ماند واین آزادگی و حقانیت خودمان را با بر افراشتن پرچم حق و الله بر بلندای افق وجوامع اسلامی و نقطه نقطه از جهان هستی کامل و به سر انجام خواهیم رساند.
 والسلام من اتبع المهدی(عج)
©2018 Basij Student Organization. All Rights Reserved