گروه خبری - اجتماعی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از برگزاری برنامه 16 اذر ماه در تمام دانشگاه های مازندران خبر داد و اظهار کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در نظر دارد اصالت نامگذاری روز دانشجو را برای دانشجویان هویدا کند لذا در تمامی دانشگاه های مازندران به مدت یک هفته هر روز برنامه های متعددی در نظر گرفته ایم.
نشست صمیمی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و مدیران بسیج دانشجویی مازندران به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
دومین نشست تخصصی مسئولان گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی مازندران با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران،مسئول بسیج دانشجویی استان،مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و جمع دیگری از مسئولین و معاونین سپاه و بسیج دانشجویی و دانشجویان جهاد از بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر مازندران برگزار شد.
مراسم دسته روی دانشگاههای ساری امروز با حضور خانواده شهید وحید اسماعیل زاده،دانشجویان و برخی از روسای دانشگاهها با محکوم کردن گستاخی های اخیر ترامپ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
جهت گرامیداشت یاد شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خانواده شهیدحمیدکارگر دیدار کردند.
کارشناس ارشدمسائل مذهبی:دختران و زنان مسلمان امروزبایدصبر و مقاومت را ازحضرت زینب (س) الگو بگیرند و در راه تبلیغ دین اسلام همچون آن بانوی بزرگوار صادقانه و باتمام وجود ایستادگی نمایند.
برنامه هاي متنوع اردوی تشكيلاتي بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران از ٢١ تا ٢٥ شهريور در سازمان بسیج دانشجویی تهران در بخش های متنوع جلسات نقد و بررسی ،برگزاری گعده های شبانه، برگزاری کلاس های متعدد تشکیلاتی و بازدید از قرارگاه شهید باقری و لانه جاسوسی انجام شد.
مسئول بسیج دانشجویی بابل گفت: ماهیت بسیج دانشجویی در کنار مسائل فرهنگی،دستگیری از نیازمندان است و خدا را شاکریم که توانستیم بخشی از مشکلات خانواده های محروم را از نزدیک حس کنیم و در این مسیر قدم هایی هرچند کوچک را برداریم.
گزارش تصویری اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی شهرستان بابلسر در سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.
با سرهنگ حسين نژاد فرمانده محترم ناحيه مقاومت بسيج سپاه بابلسر
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|