گروه خبری - اجتماعی
مراسم دسته روی دانشگاههای ساری امروز با حضور خانواده شهید وحید اسماعیل زاده،دانشجویان و برخی از روسای دانشگاهها با محکوم کردن گستاخی های اخیر ترامپ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
جهت گرامیداشت یاد شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خانواده شهیدحمیدکارگر دیدار کردند.
کارشناس ارشدمسائل مذهبی:دختران و زنان مسلمان امروزبایدصبر و مقاومت را ازحضرت زینب (س) الگو بگیرند و در راه تبلیغ دین اسلام همچون آن بانوی بزرگوار صادقانه و باتمام وجود ایستادگی نمایند.
برنامه هاي متنوع اردوی تشكيلاتي بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران از ٢١ تا ٢٥ شهريور در سازمان بسیج دانشجویی تهران در بخش های متنوع جلسات نقد و بررسی ،برگزاری گعده های شبانه، برگزاری کلاس های متعدد تشکیلاتی و بازدید از قرارگاه شهید باقری و لانه جاسوسی انجام شد.
مسئول بسیج دانشجویی بابل گفت: ماهیت بسیج دانشجویی در کنار مسائل فرهنگی،دستگیری از نیازمندان است و خدا را شاکریم که توانستیم بخشی از مشکلات خانواده های محروم را از نزدیک حس کنیم و در این مسیر قدم هایی هرچند کوچک را برداریم.
گزارش تصویری اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی شهرستان بابلسر در سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.
با سرهنگ حسين نژاد فرمانده محترم ناحيه مقاومت بسيج سپاه بابلسر
سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک در طرح ولایت دانشجویان بسیجی دانشگاه های مازندران با بیان اینکه دانشجو باید در عرصه های مختلف دانشجویی فعال باشد، اظهار کرد: آفت یک دانشجو مدرک گرایی است اگر دانشجو به این موضوع توجه داشته باشد به روزمرگی دچار می شود.
در روزهایی که قتل عام مسلمانان میانمار توسط نظامیان میانمار و بودایی ها شدت گرفته مجامع بین المللی در سکوت مرگ آور فرو رفته اند. نه کمیته ی حقیقت یاب نه حتی یک قطعنامه و حمایت یونیسف.
هرکس صدای مظلومی را بشنود و او را یاری نکند مسلمان نخواهد بود. پیامبر اکرم (ص)
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|