گروه خبری - اجتماعی
این طرح ۲۵ نفر از جهادگران گروه علویون ، توانستند در بازه ی زمانی ۲۰ دی ماه تا ۱۴ بهمن ماه ، ۸۰ عدد شال و کلاه و دستکش را ببافند .
در سوگ سرنشینان کشتی نفت‌کش سانچی از جمله محمدپیریائی(دانشجوی برتر مهندسی کشتی گرایش موتور ورودی۹۱ دانشکده صنعت نفت محمودآباد) با قلبی مملو از غرور و عشق می نشینیم و یاد این عزیزان را همیشه در دل خود زنده نگاه خواهیم داشت. از خداوند منّان تسلی خاطر بازماندگان این حادثه را خواستاریم.
چرا که هر چند این اعتراضات و آشوبها به پایان ‌رسید اما آرامش ظاهری پس از پایان این اعتراضات، نمی‌تواند به معنای رفع مسئولیت دست‌اندرکاران و حل کامل مشکلات و دغدغه‌های مردم باشد
کارگاه آموزشی و شکوه هجرت ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران با حضور سردار بابایی فرمانده محترم سپاه کربلا در دانشگاه آزاد اسلامی رامسر
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از برگزاری برنامه 16 اذر ماه در تمام دانشگاه های مازندران خبر داد و اظهار کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در نظر دارد اصالت نامگذاری روز دانشجو را برای دانشجویان هویدا کند لذا در تمامی دانشگاه های مازندران به مدت یک هفته هر روز برنامه های متعددی در نظر گرفته ایم.
نشست صمیمی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و مدیران بسیج دانشجویی مازندران به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.
دومین نشست تخصصی مسئولان گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی مازندران با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران،مسئول بسیج دانشجویی استان،مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و جمع دیگری از مسئولین و معاونین سپاه و بسیج دانشجویی و دانشجویان جهاد از بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر مازندران برگزار شد.
مراسم دسته روی دانشگاههای ساری امروز با حضور خانواده شهید وحید اسماعیل زاده،دانشجویان و برخی از روسای دانشگاهها با محکوم کردن گستاخی های اخیر ترامپ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
جهت گرامیداشت یاد شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خانواده شهیدحمیدکارگر دیدار کردند.
کارشناس ارشدمسائل مذهبی:دختران و زنان مسلمان امروزبایدصبر و مقاومت را ازحضرت زینب (س) الگو بگیرند و در راه تبلیغ دین اسلام همچون آن بانوی بزرگوار صادقانه و باتمام وجود ایستادگی نمایند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|