گروه خبری - سیاسی
در راستای محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا تجمع اعتراضی دانشگاهیان دانشگاه آزاد با حضور جمعی از روسا و دانشجویان دانشگاه ها چهارشنبه 26 مهرماه در حیاط دانشگاه آزاد واحد قائمشهر برگزار شد.
🔹🚷❌♨️توصیه ما به مسئولین مذاکره کننده برجام و دولت مردان فعلی این خواهد بود که از برجام و مذاکره با امریکا عبرت بگیرند که این رژیم قابل اعتماد نیست.
مراسم دسته روی دانشگاههای ساری امروز با حضور خانواده شهید وحید اسماعیل زاده،دانشجویان و برخی از روسای دانشگاهها با محکوم کردن گستاخی های اخیر ترامپ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
ایمان حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علامه حسن زاده آملی: تدبیر رهبری، آمریکا و متحدانش را در ایران و جهان رو سیاه کرد.
محمد رضا عباسی مسئول سیاسی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد بابل :همه می دانند گروهک های تروریستی منطقه خاورمیانه از جمله داعش توسط آمریکا و نوکران بی جیره و مواجه آن از جمله عربستان وهابی ساخته و حمایت میشود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کشاورزی سلمانشهر:مطیع رهبری هستیم وهرلحظه آماده جانفشانی ودفاع ازکیان وموجودیت جمهوری اسلامی ایران.
جهت گرامیداشت یاد شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خانواده شهیدحمیدکارگر دیدار کردند.
مالک اشتر های سپاه بودند که تو طئه های آمریکا و اسرائیل را در سال ۸۸ خنثی و در نطفه خفه کردند.
کارشناس ارشدمسائل مذهبی:دختران و زنان مسلمان امروزبایدصبر و مقاومت را ازحضرت زینب (س) الگو بگیرند و در راه تبلیغ دین اسلام همچون آن بانوی بزرگوار صادقانه و باتمام وجود ایستادگی نمایند.
کشورم اینقدر توانایی و قدرت داره که هر نقشه ای رو نقش بر آب کنه....
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|