گروه خبری - سیاسی
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران در واکنش به نامه اخیر جمعی از مسئولین سابق تشکل‌های انقلابی، فعالین دانشگاهی و حوزوی کشور به مقام معظم رهبری با بیان اینکه صف دانشجویان بسیجی از این غرض نامه سیاسی جدا است
جلسه هم اندیشی به منظور بهره مندی از خرد جمعی و تبادل نقطه نظرات و تجربیات ، با حضور آقايان سلمان كاظميان و محمد جعفري در دفتر بسيج دانشجويي بابلسر برگزار گرديد.
دومین نشست تخصصی مسئولان گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی مازندران با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران،مسئول بسیج دانشجویی استان،مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و جمع دیگری از مسئولین و معاونین سپاه و بسیج دانشجویی و دانشجویان جهاد از بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر مازندران برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی قائمشهر با بیان اینکه سخنان نسنجیده ترامپ دلیل شکست های پی در پی آمریکا توسط ایران بوده است، اظهار کرد: طبیعی است سیستم عصبی و انسجام فکری آن ها به هم ریخته باشد لذا گفتن چنین سخنانی از او بعید نبود.
... اعضای سپاه و بسیج ،انقلابیون دیروز و امروز نهضت عاشورایی امام خمینی در ایران و سراسر منطقه وجهان اسلام هستند...
دانشگاه علوم پزشکی مازندران: اگر کسی خواب نباشد میفهمد که ترامپ از برجام عصبانی نیست, بلکه میخواهد بیشتر امتیاز بگیرد
در راستای محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا تجمع اعتراضی دانشگاهیان دانشگاه آزاد با حضور جمعی از روسا و دانشجویان دانشگاه ها چهارشنبه 26 مهرماه در حیاط دانشگاه آزاد واحد سوادکوه برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|