گروه خبری - فرهنگی
مراسم دسته روی دانشگاههای ساری امروز با حضور خانواده شهید وحید اسماعیل زاده،دانشجویان و برخی از روسای دانشگاهها با محکوم کردن گستاخی های اخیر ترامپ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
جهت گرامیداشت یاد شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خانواده شهیدحمیدکارگر دیدار کردند.
کارشناس ارشدمسائل مذهبی:دختران و زنان مسلمان امروزبایدصبر و مقاومت را ازحضرت زینب (س) الگو بگیرند و در راه تبلیغ دین اسلام همچون آن بانوی بزرگوار صادقانه و باتمام وجود ایستادگی نمایند.
مراسم عزاداری و دسته روی دانشجویان دانشکده علوم دریایی و منابع طبیعی دانشگاه تربیت مدرس نور و شام غریبان در جوار مزار دو شهید گمنام مدفون در این دانشکده به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
سرهنگ علی کوهی از فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در مراسم سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش و اسارت اهل بیت امام حسین(ع) گفت:دفاع مقدس برگرفته از ماجرای کربلا و عاشورا می باشد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس با توجه به تقارن آغازسال تحصیلی با آغازهفته دفاع مقدس وشروع ماه محرم، اقدام به برپایی ایستگاهی با حال و هوای محرم، دفاع مقدس و یادمان شهداء کرد.
در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود اعضای پایگاه با گل و شیرینی به استقبال دانشجویان رفتند و آن ها را در کار ثبت نام راهنمایی کردند.
به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چالوس مراسم عزاداری برگزار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی مازندران؛ در هفته دفاع مقدس دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از این عزیزان با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل و بسیج دانشجویی این دانشگاه انجام شد.
همزمان باتشیع پیکرشهیدمدافع حرم محسن حججی و درششمین روزمحرم مراسم عزاداری و دسته روی هئیت خدام الحسین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر ازمحوطه دانشگاه تابارگاه۲شهید گمنام بهمراه زیارت عاشورا انجام شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|