گروه خبری - کشاورزی
‍ 🔹️اکنون دلتان اگر بحال صنعت هسته ای و تحریم های برنداشته شده ای که آن همه عقب گرد و تعطیلی صنعت هسته ای را رقم زد وخون شهدای هسته ای مان را نادیده گماشت اگر نمی سوزد ، لاقل فکری به حال امنیت ملی کشور کنید
در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود اعضای پایگاه با گل و شیرینی به استقبال دانشجویان رفتند و آن ها را در کار ثبت نام راهنمایی کردند.
مسئول بسیج دانشجویی بابل گفت:فعالیت جهادی بسیج دانشجویی بابل در قالب بیمارستان صحرایی در بخش اعزام تیم پزشکی و پرستاری و درمانی به 16 روستای محروم منطقه بابلکنار جهت معاینه بیماران، تجوز دارو ،تحویل داروی رایگان،تست قند خون ، تست فشار خون و مشاوره پزشکی و درمانی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی مازندران، سردار محمدحسین بابایی صبح دوشنبه در مراسم اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی مازندران شهر مقدس قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس اظهار داشت:ما به‌عنوان سپاه و بسیج وظیفه داریم تا زمینه را برای استعدادهای عالی مردمی ایجاد کنیم.
گزارش تصویری اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی شهرستان بابلسر در سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر با بیان اینکه طرح ولایت موجب تقویت تفکر و اعتقاد انقلابی دانشجویان بسیجی شده است، اظهار کرد: مباحث مطرح شده موجب شده تا دانشجویان با آخرین روش های جذب و تثبیت نیروها آشنا شوند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل خروجی طرح ولایت را خوب دانست و تصریح کرد: هدف از این دوره تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی است.
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ساری با بیان اینکه برگزاری دوره طرح ولایت در تربیت کادر طراز انقلاب اسلامی تاثیرگذار است، اظهار کرد: دقت در برنامه ریزی کلاس ها می طلبید منظم تر باشد اما محتوی تمامی کلاس های برگزار شده بسیار مناسب و در سطح قابل قبولی بود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان بابلسر با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 250 دانشجوی داوطلب به اردوهای جهادی اعزام شده اند، اظهار کرد: این تعداد دانشجویان از تمامی دانشگاه های شهرستان بابلسر به مناطق محروم از قبل شناسایی شده اعزام شدند.
♻️با پایان یافتن فصل جهاد و سازندگی و در آستانه بازگشایی دانشگاهها مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل از برنامه های مجموعه بسیج دانشجویی خود برای فصل جدید می گویند
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|